Mona Rouge

MONA ROUGE

Edit Template

Zabiegi na ciało

Fala elektromagnetyczna Apollo:

(Modelowanie i wzmacnianie mięśni, poprawa gęstości skóry)
Partie: brzuch / uda / ramiona / pośladki

 • 1 partia(30min) - 120zł
 • 2 partie(60min) - 220zł
 • Pakiet 8 zabiegów na 1 partię - 850 zł
 • Pakiet 8 zabiegów na 2 partie - 1600zł
 • Zabiegi na ciało – Fala elektromagnetyczna APOLLO –  to bezinwazyjna metoda stymulacji mięśni głębokich. Elektroterapia zwiększa sprawność mięśni i poprawia ogólny wygląd sylwetki. Stymulacja skoncentrowanymi falami elektromagnetycznymi wywołuje intensywne skurcze mięśni, wpływając na wzrost jędrności muskulatury. Zabieg przeprowadzana jest za pomocą wysokiej jakości aparatu, którego pady zabiegowe z elektrodami doprowadza się do ciała pacjenta mocując je za pomocą opasek.

  Zabieg elektromagnetyczny jest zupełnie bezbolesny, ponieważ stymulacji podlegają tylko nerwy ruchowe, uruchamiając intensywną motorykę skurczu mięśni. Taka częstotliwość skurczu jest nieosiągalna nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego, pomijając wystąpienie zakwasów mięśni – po zabiegu pacjent może odczuwać jedynie zmęczenie.

  Podczas tradycyjnego treningu włókna mięśniowe rozluźniają się między każdym bodźcem nerwowym. Urządzenie generuje impulsy z taką częstotliwością która  nie pozwala na fazę rozkurczu mięśnia, w tym czasie tkanka mięśniowa zmuszona zostaje do adaptacji, reagując przebudową swojej struktury, dochodzi do zagęszczenia, rozbudowy mięśni oraz do zwiększenia wydatku kalorycznego co może powodować bierne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej (tak jak podczas wysiłku aerobowego).

  Obszary zabiegowe:

  Brzuch:  poprawa zarysu mięśni, poprawa wytrzymałości, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała);

  Pośladki: podniesienie obwisłych pośladków, lifting pośladków bez ingerencji chirurgicznej , budowa mięśni pośladków;

  Uda: redukcja cellulitu, poprawa umięśnienia nóg;

  Ramiona: redukcja tzw. pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu;

  *Optymalne efekty uzyskamy po serii 6-8 zabiegów po 30min. w ciągu 4-5 tygodni, w odstępach 2-3 dniowych (rekomendowana seria 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie). Rezultaty serii zabiegów zależne są od aktywności fizycznej i predyspozycji.

  Scroll to Top