Kontakt

Umów się na wizytę:

+48 608 318 048

monarouge.recepcja@gmail.com

Adres salonu:

Konarskiego 28/1, 11-500 Giżycko

Dane firmy:

Dominika Konstanty MONA ROUGE
NIP: 8451944061
REGON: 368597122

O nas

Witajcie w świecie MONA ROUGE – Nazywam się Dominika Konstanty i jestem główną pomysłodawczynią naszej Akademii której historia rozpoczęła się w roku 2014 w Brukseli, gdzie otworzyłam salon po raz pierwszy pod nazwą Princesse Akademia Wydobywania Piękna.

Od roku 2017 wraz z mężem Dariuszem Konstanty otworzyliśmy salon w Polsce na Mazurach w miejscowości Giżycko pod nazwą MONA ROUGE.

Mona Rouge to nasza akademia wydobywania piękna, która trochę różni się od innych salonów głównie ideą i etyką pracy.

Nasze serca nastawione są na naturalność w efektach końcowych. Moim i męża mocną stroną są makijaże permanentne (dlatego też wykonujemy tylko to!), głosząc ideę lekkich wygojeń, nie przesadnych i nie agresywnych. Nie chcemy na siłę zmieniać natury Klientek – chcemy tylko podkreślić to co piękne!

Razem z nami są jeszcze 4 specjalistki na stałe, i 2 dojeżdżające z innych miejscowości w weekendy. Każda z nich zajmuje się tylko tym co jest jej mocną stroną. Ważne jest to dla nas, ponieważ wiemy że dużo efektowniej wykonuje się zabieg jeśli jest on jednocześnie naszą pasją – a poza tym, nie da się przecież robić dobrze wszystkiego jednocześnie 🙂

Nasza akademia oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, kosmetologii, medycyny estetycznej, stylizacji rzęs i paznokci.

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego świata MONA ROUGE, który zachwyca nie tylko efektami usług, ale także swoim wystrojem oraz załogą z pozytywną energią, która zawsze chętnie wysłucha i pomoże dobrać odpowiedni zabieg.

Dominika i Dariusz Konstanty

mona rouge dominika konstanty