Makijaż permanentny

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb skóry, dzięki czemu uzyskujemy odpowiedni kształt i kolor makijażu na dłuższy czas. Obecne metody różnią się od tych sprzed lat tym, że nie są w 100% tatuażem, który zostaje na zawsze (tak jak kiedyś). Teraz pigmentujemy w płytszych warstwach skóry w związku z czym pigment się wyłuszcza odpowiednio i naturalnie degraduje w skórze i dzięki temu możemy mieć pełną kontrolę nad kolorem makijażu i np.odświeżać go co około 1-1,5 roku. Stare makijaże permanentne były zbyt intensywne w związku z czym powinno się je usunąć przed zrobieniem nowej metody.

FAQ - czyli wszystko o makijażu permanetnym

1. Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny Giżycko?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trwałość poprawnie wykonanego makijażu jest uwarunkowana różnymi czynnikami. Przede wszystkim jest to kwestia indywidualna skóry klienta oraz stanu zdrowia i wieku. Makijaż ma prawo utrzymywać się do około 1-2 lat, z tym że – żeby zawsze wyglądał dobrze to powinniśmy go odświeżać co około roku/półtora. Jeśli makijaż został wykonany u mnie to takie odświeżenie makijażu do maksymalnie 1,5 roku po zrobieniu kosztuje -50% aktualnej cenny z cennika. Zdarza się, że makijaż trzeba odświeżyć po pół roku od zrobienia.

2. Jakie są przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego?

Głównymi przeciwwskazaniami jest przyjmowanie określonych leków (np. Antybiotyków, sterydów itp), poważniejsze choroby, ciąża i karmienie piersią, opryszczka.

Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki (nawet zioła i witaminy) to koniecznie poinformuj mnie o tym przed zabiegiem – również jeśli występują jakiekolwiek choroby – byśmy mogły zadecydować czy dany lek/choroba nie jest przeciwwskazaniem do wykonania pigmentacji. OPRYSZCZKA jest PRZECIWWSKAZANIEM do wykonanania usługi makijaż permanentny Giżycko.

3. Czy wykonanie makijażu permanentnego jest bolesne?

Zabieg makijażu permanentnego jest uważany jako „do zniesienia”, a zdarza się, że i do przespania. W trakcie stosujemy płyny relaksujące.

Instrukcja przed przyjściem do naszego salonu w Giżycku

  1. Jeśli chcesz się zapisać na makijaż permanentny w Giżycku, a masz stary makijaż to przed zapisem poinformuj o tym mnie, ponieważ nie zawsze stary makijaż jest odpowiedni do wykonania nowego przeze mnie, a wtedy muszę po prostu odmówić lub wysłać na usuwanie starego.
  2. Przynajmniej tydzień przed pigmentacją ust zalecam zadbać o delikatne złuszczanie ust (np delikatne peelingi) i dobre nawilżenie. Nawilżać można, aż do planowanej wizyty natomiast złuszczanie zaprzestać kilka dni przed planowaną wizytą.
  3. Jeśli masz częsty wirus opryszczki w okolicy ust, to tydzień przed zabiegiem zalecam przyjąć leki antywirusowe np.Hascovir (bez recepty).
  4. Pamiętaj, że specjalizujemy się w makijażu permanentnym w stylu delikatnym, podkreślajacym urodę, naturę. Unikamy makijaży agresywnych. Jeśli więc chciałabyś usta z efektem bardzo mocnej pomadki, a kreskę bardzo grubą na połowę oka i wyciągniętą na skroń, a brwi które miałyby się trzymać 10 lat – TO ZMIEŃ SALON

Oferta na zabiegi permanetne w innych miejscowościach na Mazurach