Mona Rouge

MONA ROUGE

Edit Template

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową/włosa - 1,200.00zł

wyk. Dominika Konstanty

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową - 1000zł

wyk. Dariusz Konstanty

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową - 750zł

wyk. Monika Szarejko

Makijaż permenentny ust - 1,200.00zł

wyk. Dominika Konstanty

Makijaż permanentny ust - 750zł

wyk. Patrycja Nowik

Cover makijażu permanentnego/krycie starego makijażu nowym

 Cena regularna + 100zł

(Brwi po usuwaniu laserowym mogą wymagać więcej niż jedną korektę w cenie 150zł)

Piegi - 1200zł

Pieprzyk a'la Marylin - 200zł

Konsultacja (15min) - 50zł

Korekta brwi/ust (do 6 tygodni) - 150zł

Dopigmentowanie piegów - 500zł

do 3 miesięcy

Przyciemnianie makijażu po wykonanej korekcie(na życzenie klientki):

Przyciemnienie brwi/ust - 250zł

do 6 miesięcy*

*Po upływie 6 mieisęcy przyciemnienie traktowane jest jako odświeżenie

FAQ - czyli wszystko o makijażu permanetnym

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pigmentu w głąb skóry, dzięki czemu uzyskujemy odpowiedni kształt i kolor makijażu na dłuższy czas. Obecne metody różnią się od tych sprzed lat tym, że nie są w 100% tatuażem, który zostaje na zawsze (tak jak kiedyś). Teraz pigmentujemy w płytszych warstwach skóry w związku z czym pigment się wyłuszcza odpowiednio i naturalnie degraduje w skórze i dzięki temu możemy mieć pełną kontrolę nad kolorem makijażu i np.odświeżać go co około 1-1,5 roku. Stare makijaże permanentne były zbyt intensywne w związku z czym powinno się je usunąć przed zrobieniem nowej metody.

1. Jak długo utrzymuje się makijaż permanentny Giżycko?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trwałość poprawnie wykonanego makijażu jest uwarunkowana różnymi czynnikami. Przede wszystkim jest to kwestia indywidualna skóry klienta oraz stanu zdrowia i wieku. Makijaż ma prawo utrzymywać się do około 1-2 lat, z tym że – żeby zawsze wyglądał dobrze to powinniśmy go odświeżać co około roku/półtora. Jeśli makijaż został wykonany u mnie to takie odświeżenie makijażu do maksymalnie 1,5 roku po zrobieniu kosztuje -50% aktualnej cenny z cennika. Zdarza się, że makijaż trzeba odświeżyć po pół roku od zrobienia.

2. Jakie są przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego?

Głównymi przeciwwskazaniami jest przyjmowanie określonych leków (np. Antybiotyków, sterydów itp), poważniejsze choroby, ciąża i karmienie piersią, opryszczka.

Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki (nawet zioła i witaminy) to koniecznie poinformuj mnie o tym przed zabiegiem – również jeśli występują jakiekolwiek choroby – byśmy mogły zadecydować czy dany lek/choroba nie jest przeciwwskazaniem do wykonania pigmentacji. OPRYSZCZKA jest PRZECIWWSKAZANIEM do wykonanania usługi makijaż permanentny Giżycko.

3. Czy wykonanie makijażu permanentnego jest bolesne?

Zabieg makijażu permanentnego jest uważany jako „do zniesienia”, a zdarza się, że i do przespania. W trakcie stosujemy płyny relaksujące.

Instrukcja przed przyjściem do naszego salonu w Giżycku

  1. Jeśli chcesz się zapisać na nowy makijaż permanentny w Giżycku, a masz stary makijaż to przed zapisem poinformuj nas o tym, ponieważ nie zawsze stary makijaż jest odpowiedni lub wystarczająco jasny by na nim zrobić nasz nowy. W sytuacji, gdy ocenimy, że makijaż jest zbyt ciemny to zalecimy Ci jego usunięcie, które również możesz wykonać u nas w salonie. Usuwanie może być laserowe bądź removerem (specjalnym płynem wprowadzanym pod skórę) to my wybieramy rodzaj wykonanego usuwania pod Twoje brwi. Zazwyczaj potrzebnych jest kilka usuwań (jest to zależne od intensywności Twoich brwi), może się zdarzyć, że będą już wystarczające po 1 usuwaniu, a może byc tak, że np. dopiero po 8 razach. Zabiegi usuwania powtarza się co 6 tygodni. Odstęp między ostatnim usuwaniem, a wykonaniem nowych brwi powinien być nie mniejszy niż 8 tygodni.
  2. Przynajmniej tydzień (najlepiej nawet miesiąc) przed pigmentacją ust zalecam zadbać o delikatne złuszczanie ust (np delikatne peelingi) i dobre nawilżenie (alantanem bądź bepanthenem). Nawilżać można, aż do planowanej wizyty natomiast złuszczanie zaprzestać kilka dni przed planowaną wizytą.
  3. Jeśli masz częsty wirus opryszczki w okolicy ust, to tydzień przed zabiegiem zalecam przyjąć leki antywirusowe np. Heviran 400 mg (bez recepty).
  4. Pamiętaj, że specjalizujemy się w makijażu permanentnym w stylu delikatnym, podkreślajacym urodę naturalnie. Unikamy makijaży agresywnych. Jeśli więc chciałabyś usta z efektem bardzo mocnej pomadki, a brwi z efektem pieczątki lub tatuażu, które miałyby się trzymać 10 lat to niestety u nas nie wykonasz takiego efektu.
Scroll to Top